Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Škárovací piesok 0 mm - 2 mm svetlo-sivý

Č.výr. 5271556

  • Prírodný vápenatý materiál
  • Výborné tokové vlasnosti s odolnosťou proti mrazu
  • Na škárovanie dlažobných kociek a dlažieb z betónu alebo prírodného kameňa
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,16 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

147 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5271556

Škárovací piesok je prírodny vápenatý materiál, ktorý má výborné tokové vlastnosti a je odolný proti mrazu. Vďaka svojim vlastnostiam a zrnitosti 0 mm - 2 mm sa ideálne hodí na vyplnenie škár medzi dlažbovými kockami a dlažbami z betónu alebo prírodného kameňa. Škáry sú po vyplnení týmto kvalitným pieskom veľmi stabilné a trvalé. Má označenie CE a spĺňa podmienky normy ÖNORM B 2214 a smernice RVS 08.18.01. Po otoverní je nutné ho skladovať v suchu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Zrnitosť:Do 5 mm
Druh:Piesok
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:33,0 cm
Dĺžka:45,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore