Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Škárovací piesok antracitový 1 mm - 3 mm

Č.výr. 1355833

  • Prírodný škárovací piesok na škárovanie dlažbových a doskových krytín z betónových tvárnic, prírodného kameňa a kameninových tehál.
  • Vhodný na terasy, chodníky a ľahko zaťažené príjazdové komunikácie
  • Trvalé a stabilné škáry vďaka kamennej drvine
  • Znížený plniaci podiel
  • Mrazuvzdorný
Informácie o výrobku
5,99 EUR
0,24 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1355833

Škárovací piesok sa ideálne hodí na škárovanie terás, chodníkov alebo ľahko zjazdných príjazdových ciest vo vašom exteriéri. Škárovací piesok ponúka vďaka kamennej drvine trvalé a stabilné škáry. Zníži sa podiel plniva a škárovacia malta neklesne do lôžka z kamennej drviny. Piesok je okrem toho prírodný, odolný proti mrazu a neobsahuje vápno.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Piesok
Obsah:25 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore