Nástenné svietidlo vonkajšie Guspini
Číslo výrobku 5045042Opis výrobku
Číslo výrobku 5045042
Nástenné svietidlo určené do vonkajšieho prostredia so stupňom krytia IP44.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873028113
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Oceľ |
| Tvar: | Zaoblený |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Montážna hĺbka: | 11 cm |
| Montážny priemer: | 18,9 cm |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 430 g |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 18,5 cm |











