Skladací taburet Blush Bordeaux 38 cm x 38 cm x 38 cm burgundská červená farba
Číslo výrobku 1688894Opis výrobku
Číslo výrobku 1688894
Taburet Blush Bordeaux ponúka dekoratívnu možnosť na sedenie v interiéri a môže sa ideálne použiť v malých miestnostiach. Má rozmery 38 cm x 38 cm x 38 cm (V x Š x H). Sedací nábytok je vyrobený z MDF s poťahom zo zamatu a PE. Jeho dizajn určuje elegantný zamatový vzhľad v burgundskej červenej. Taburet sa dá vyklápať a ukrýva užitočný úložný priestor vo vnútri napríklad na bytové doplnky. V prípade potreby sa dá priestorovo úsporne zložiť.
Blush Bordeaux - trendová kolekcia v štýle boudoir
Náš štýl glam vzájomne kombinuje jemné odtiene Blush s elegantnými červenými akcentmi, zamatovými textíliami a mäkkými splývavými látkami. Elegantné akcenty v zlatej farbe dopĺňajú štýl art déco a vytvárajú luxusný vzhľad. Kovové, lesklé a trblietavé prvky vytvoria žiarivé akcenty vo vašom príbytku. Ozdobte si váš domov v štýle glam ušľachtilými materiálmi a doplnkami.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871403080
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 38 cm |
| Vrátane odkladaní nôh: | Bez opierky na nohy |
| Priemer (cm): | 38 |
| Max. zaťaženie: | 150 kg |
| Hĺbka sedadla: | 38 cm |
| Šírka sedadla: | 38 cm |
| Výška sedadla: | 38 cm |
| Dekor/ farba poťah: | Červená |
| Nákup materiálu: | Zamat, PE |
| Materiál stojanu: | Drevovláknitá doska (MDF) |
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,60 kg |
| Výška: | 38,0 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |











