4.3.2021 18:57


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Multifunkčný stôl hliníkový 3-dielny

Č.výr. 3744067

  • 3 individuálne kombinovateľné stoly
  • Nastaviteľné do 4 výšok
  • Využiteľná plocha každého stola cca 60 cm x 100 cm
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3744067

Či už ide o tapetovanie, blší trh alebo bufet, s čiernym 3-dielnym LUX-TOOLS multifunkčným stolom ste vybavení pre každú príležitosť. Stabilná a súčasne ľahká hliníková konštrukcia je nastaviteľná do 4 výšok od 73 cm do 94 cm a umožňuje ľubovoľné zostavenie. Sada sa skladá zo samostatných stolov rovnakej veľkosti, ktoré sa pomocou pevne nainštalovaných svoriek môžu rýchlo a ľahko upevniť k stredovému stolu. Jednotlivé stoly je možné ľubovoľne spojovať a dosiahnúť tak celkovú dĺžku 3 m a komfortnú plochy šírky 60 cm. Po použití stôl rýchlo a priestorovo úsporne zložíte.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výškovo prestaviteľný:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,9 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:73,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore