A.S. Creation Vliesová tapeta Casual Living Stone Beige Cream Gold 10,05 x 0,53m
Číslo výrobku 2483105Opis výrobku
Číslo výrobku 2483105
Vliesové tapety sú vyrobené z vláknitej buničiny, teda vliesového materiálu, ktorý im poskytuje pevnosť, umývateľnosť, dlhú životnosť a stálosť farieb. Výhodou vliesových tapiet je jednoduché lepenie, ľahké odstránenie, priedušnosť a dokonca aj tepelná a zvuková izolácia. Sú vhodné na povrchy, ako sú steny a stropy opatrené všetkými druhmi vnútorných omietok, sadrokartónom, betónovými panelmi, podkladovými tapetami a drevotrieskovými doskami. Tapeta je umývateľná hubou a slabým mydlovým roztokom.
Na lepenie tapiet sa využíva špeciálne lepidlo na vliesové tapety, ktoré sa nanáša iba na stenu. Nezabudnite si zaobstarať to správne náčinie, ktoré Vám lepenie značne uľahčí, ako napríklad vedierko na prípravu lepidla, olovnicu, stierku, valček na nanesenie lepidla, prítlačný valček alebo tapetovaciu kefu, zalamovací nôž, meter, morskú hubu a ceruzku.
Informácie o výrobcovi
A.S.Création Tapeten AG
Südstrasse 47
D-51629 Gummersbach
contact@as-creation.de
4051315605516
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Vliesové tapety |
| Farba: | Béžovo-zlatá |
| Vzor: | Mramor |
| Druh: | Vliesové tapety |
| Povrch: | Štruktúrované |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 950 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 53,0 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |
Ne

























