(C) Oznamovací kábel SYKFY biely 10 x 0,5 mm2 metráž

Č.výr. 2535680

  • Vnútorné použitie
  • (PVC) Polyvinylchlorid
  • Počet žíl 10
Informácie o výrobku
1,49 EUR
1,49 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

75 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 2535680

Použitie v telekomunikáciách, pre vnútorné rozvody v informačnej technike. Môže byť použitý aj na prepojenie signalizačných a pod. sietí v strojoch a zariadeniach za predpokladu, že nebude namáhaný ohybmi, chvením, otrasmi a pod. Nie je možné ho použiť pre silnoprúdové účely.

Skratky (C) a (K) v názve nijako neodlišujú druhy káblov. Jedná sa len o spôsob balenia kábla od dodávateľa. (C = namotanie na cievke, K = zmotanie v kruhu).

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore