Steinel Teplovzdušná pištoľ HeatMatic 2020 E, 2000 W - set v kufri
Číslo výrobku 2627537Opis výrobku
Číslo výrobku 2627537
Teplovzdušná pištoľ HeatMatic 2020 E je ideálna pre ambiciózne projekty. Elektronicky riadený prístroj s výkonom 2000W je možné ľahko ovládať pomocou joysticku a vďaka LCD displeju ponúka komfortnú prácu. Indikátor zvyškového tepla varuje pred horúcou vyfukovacou rúrkou. Toto špičkové zariadenie je použiteľné takmer všade - pri zmršťovaní káblov, zváraní, tvarovaní a mnohých ďalších výzvach.
Popri trojstupňovej regulácii otáčok/množstva vzduchu je možné spínačom v stupňoch 2 a 3 plynule nastaviť teplotu v rozmedzí 80 °C až 630 °C prostredníctvom kolískového prepínača. Cieľová hodnota môže byť zvyšovaná v krokoch po 10 °C po stlačení pravej strany "+" na kolískovom prepínači alebo znižovaná stlačením ľavej strany "-" na kolískovom prepínači. Krátke stlačenie kolískového prepínača jednorazovo zvýši, popr. zníži cieľovú teplotu o 10 °C. Dlhšie stlačenie tlačidla postupne zvyšuje, príp. znižuje teplotu v krokoch po 10 °C do tej doby, než bude kolískový prepínač uvoľnený alebo nastavená minimálna, popr. maximálna teplota. Na displeji sa na 3 sekundy objaví nastavená žiadaná teplota, potom sa počas zníženia, príp. zvýšenie teploty objaví skutočná teplota na výfukovej rúrke. V tejto dobe bliká značka °C/°F. Akonáhle je dosiahnutá požadovaná teplota, na displeji bude stále vidieť táto značka.
Pri stupni vyfukovania horúceho vzduchu 1 je teplota 80 °C. Pri prechode zo stupňov vyfukovania horúceho vzduchu 2 alebo 3 s vyššími teplotami na stupeň 1 krátku dobu trvá, kým sa prístroj ochladí na 80 °C. Počas ochladzovania je na displeji LCD zobrazovaná skutočná teplota na výstupe trysky.
Po vypnutí prístroja zostane zachovaná naposledy nastavená hodnota. Ochrannú trubicu je možné sňať za pomoci bajonetového uzáveru.
Technické parametre:
- Pripojenie k sieti: 220-230 V, 50/60 Hz
- Typ motora: kefový
- Výkon: 2200 W
- Stupeň / Množstvo vzduchu / Teplota: 1 / 150 l/min / 80 °C, 2 / 150-300 l/min / 80-630 °C, 3 / 300-500 l/min
- Nastavenie teploty: plynulé v krokoch po 10 °C pomocou tlačidiel
- Zobrazovanie teploty: displej LCD
- Indikácia zvyškového tepla: áno
- Trieda ochrany: II
- Tepelné ochranné vypnutie: áno
- Tepelná poistka: áno
- Emisná hladina zvukového tlaku: <= 70 dB (A)
- Celková hodnota kmitania: <= 2,5 m/s2, K = 0,04 m/s2
- Hmotnosť: 0,880 kg
- Rozmery: 253 x 86 x 200 mm
Informácie o výrobcovi
Steinel GmbH
Dieselstraße 80-84
33442 Herzebrock-Clarholz
product@steinel.de
4007841089566
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 200 W |
| Počet dýz: | 1 ks |
| Počet stupňov objemu vzduchu: | 3 |
| Montážna konzola: | Bez držiaka |
| Napätie: | 220 V |
| Dĺžka kábla (m): | 2,2 m |
| Nabíjačka: | Bez nabíjačky |
| Regulácia prietokového množstva vzduchu: | S reguláciou prúdenia vzduchu |
| Max. teplota (°C): | 630 °C |
| Min. teplota (°C): | 80 °C |
| Regulácia teplota: | S reguláciou teploty |
| Druh pohonu: | Elektrické |
| Doba nabíjania akumulátora: | 0 /min |
| Akumulátor: | Akumulátor nie je súčasťou balenia |
| Druh príslušenstva: | Dýza |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 880 g |
| Výška: | 25,3 cm |
| Šírka: | 8,6 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |






















