Deroma Kvetináč Cono White Garden pr. 16 cm terakotový
Číslo výrobku 1047133Opis výrobku
Číslo výrobku 1047133
Deroma kvetináč Cono je klasický kvetináč na vaše rastliny a kvety. Zaujme svojím čistým a jasným dizajnom.
Informácie o výrobcovi
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232952534
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kvetináče |
| Farba: | Terakota |
| Povrch: | Matná |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Oválny |
| Funkcia zavlažovania: | Bez funkcie zavlažovania |
| Odolnosť voči UV: | Odolné proti UV žiareniu |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné voči poveternostným vplyvom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 690 g |
| Výška: | 14,7 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 16,0 cm |





