Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Diton Dlažba vegetačná dlažba vegetačné marmo 30 x 15 x 8 cm

Č.výr. 1995679

  • Záťaž do 3,5 t
  • Rýchlejšie odvodnenie dláždených plôch
  • Ekonomické a výhodné riešenie
  • Cena za kus
Informácie o výrobku
 
0,89 EUR
0,89 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1995679

Vysypávanie príjazdových ciest štrkom či stavebnou závažkou je rýchlou záplatou, ktorá však v priebehu času neobstojí z hľadiska estetiky ani kvality. Ekonomicky z dlhodobého hľadiska výhodné riešenie pre vydláždenie príjazdových ciest je vegetačná dlažba DITON. Prírodným odtieňom marmo na seba nestrháva pozornosť. Vďaka svojmu tvaru napomáha k rýchlejšiemu odvodneniu dláždených plôch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Náplasť
Farebný odtieň:Šedá-mramorovaná
Hrúbka:8 cm
Šírka:30 cm
Hĺbka:15 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,5 kg
Výška:8,0 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:30,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore