Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dlažba gumová MAX3 červená 50 cm x 50 cm

Č.výr. 5055439

  • Protišmyková, mrazuvzdorná dlažba
  • Jednoduchá a rýchla montáž
  • Vhodná do exteriéru aj interiéru
Informácie o výrobku
7,49 EUR
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5055439

Dlažba gumová MAX3 má príjemnú povrchovú úpravu s bezpečnými protipádovými a protišmykovými vlastnosťami. V prípade pádu na gumové dlažbe MAX3 nedôjde k zraneniu ako u bežných povrchov. Zároveň je gumová dlažba MAX3 veľmi pevná a je dlažba maximálne stabilná a pevná aj pri veľkom, nerovnomernom zaťažení. Nohy stolov a ani stoličiek sa nezabárajú do gumovej dlažby. Gumová dlažba MAX3 je ekologicky a zdravotne nezávadný výrobok z recyklovanej gumy. Gumová dlažba MAX3 je v súčasnej dobe jedným z najbezpečnejších riešení a zároveň je najmenej náročná na údržbu. Svoje využitie nájde gumová dlažba MAX3 na terasách, balkónoch, záhradách, ale aj na detských ihriskách, športoviskách, vo fitness a posilňovniach, v konských stajniach, strelniciach pod.
Gumová dlažba MAX3 sa vyznačuje veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorú zvládne každý bez odbornej pomoci. Gumovou dlažbu MAX3 možno ľahko tvarovať pomocou akéhokoľvek rezného nástroja (ostrého nožíka).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Červený
Materiál:Gumené granule
Hrúbka:2,5 cm
Šírka:50 cm
Hĺbka:50 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g
Výška:2,5 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore