Euro Stone Terasová dlaždica FZG Manhattan, béžová, 60 x 60 x 2 cm, 2 ks
Číslo výrobku 1971738Opis výrobku
Číslo výrobku 1971738
Terasové dlaždice Euro Stone z porcelánovej kameniny sú vyrobené z jemne spracovaných prírodných ílových surovín, lisovaných za sucha a husto vypálených.
Dlaždice sú mrazuvzdorné a odolné voči poveternostným vplyvom, stálofarebné a svetlostále a majú nízku nasiakavosť (<0,5 %). Povrch dlaždíc je nekĺzavý a oderuvzdorný, odolný kyselinám a lúhom a ľahko sa udržuje (jednoduché čistenie vodou a kefou/kefou, v prípade potreby vodou s jemným čističom do exteriérov). Dlaždice majú glazovaný povrch, preto ich nie je možné impregnovať ani tmeliť.
Aby ste zabránili posúvaniu dlaždíc, obmedzte voľné úpravy bočných povrchov profilovými lištami, lemovacími kameňmi alebo palisádami. Pri napájaní na pevné diely (steny domu, múriky, apod.) počítajte s dostatočnou dilatačnou škárou cca 8-10 mm. Jednotlivé dlaždice môžete rezať napr. rezačkou na dlaždice, uhlovou brúskou alebo strojom na rezanie za mokra.
Parametre:
- Rozmery: 60 x 60 cm
- Hrúbka: 2 cm
- Obsah balenia: 0,72 m2 (2 ks)
- Rektifikovaná (zrezaná na presný rozmer): áno
- Trieda protišmykovosti: R10 (normálny súčiniteľ adhézneho trenia, uhol sklonu 10-19°)
Informácie o výrobcovi
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542077748
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Kvalita povrchu: | S povrchovou úpravou |
| Farebný odtieň: | Béžová |
| Materiál: | Jemná kamenina |
| Druh: | Terasové dlaždice |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16,8 kg |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |
UPOZORŇUJEME, ŽE HMOTNOSŤ NETTO UVEDENÁ POD TECHNICKÝMI PARAMETRAMI VÝROBKU UDÁVA VÁHU ZA 1 KS DLAŽDICE/OBKLADU, NIE ZA CELÉ BALENIE!











