4.6.2020 2:54


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Kameninová podlahová doska Lava Stone 60 cm x 120 cm x 2 cm

Č.výr. 1302942

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Terasové a chodníkové dlaždice

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1302942

Terasová doska Lava z kameniny sa ideálne hodí na dláždenie terás a chodníkov. Je vhodná aj na voľné ukladanie na trávu. Terasová doska Lava sa mimoriadne ľahko čistí, je odolná voči mrazu a má protišmykový povrch. Nízka hmotnosť zaručuje jednoduché a bezproblémové ukladanie, ako aj prepravu. Terasová doska Lava je dostupná vo farbách Copper a Stone. Týmito atraktívnymi terasovými doskami si vytvoríte individuálnu atmosféru.

Prečo terasová dlažba z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne vysokokvalitné a odolné proti poveternostným vplyvom. Vďaka tomuto vyhotoveniu je možné vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a nečistotám so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj vysoká protišmykovosť. Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí stabilitu aj v prípade vlhkosti.

Ošetrovanie pre kameninové dosky
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o zachovaný vzhľad. Na tento účel by sa mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie k pokládke
Kameninové dosky sa dajú vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnu maltu, voľné podložie z kamennej drviny alebo na systémy dvojitých podláh. Vhodnými škárovými krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kvalita povrchu:Glazovaný
Druh:Dosky
Farebný odtieň:Sivý
Materiál:Jemná kamenina
Hrúbka:2 cm
Šírka:60 cm
Hĺbka:120 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:33,7 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:120,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore