Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Premac Terasová doska Giona béžová 40 cm x 40 cm x 5 cm

Č.výr. 5293808

  • Upravené povrchové štruktúry
  • Prírodné farebné odtiene
Informácie o výrobku
 
21,60 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5293808

Terasovú dosku Giona asi najlepšie vystihuje výraz príroda sama. Systém dosiek sa totiž skladá zo šiestich rôzne upravených povrchových štruktúr. Vďaka spojeniu s hrou farebných odtieňov nevyzerá žiadna doska ako tie ostatné. Prirodzene nepravidelný vzhľad v príjemných farebných odtieňoch prírodnej béžovej zaisťuje útulný a hrejivý pocit na vašej terase.

Dodacie podmienky:

1. Dodávka sa spravidla realizuje nákladným vozidlom s mobilným vysokozdvižným vozíkom na návese alebo zdvíhacím čelom, tzn. na mieste musí byť zaručená možnosť príjazdu ťahača s návesom (celková prípustná hmotnosť 40 t, dĺžka až 20 m, minimálna výška 4 m). V prípade pochybností vodičovi vozidla prináleží rozhodnutie, či sa dodávka môže alebo nemôže uskutočniť z dôvodov bezpečnosti a predchádzania rizikám.

2. Príjemca alebo poverená osoba je pri dodávke prítomná a umožní plynulú vykládku.

3. Vykládka sa uskutočňuje bez vynášky (tzv. vyloženie na okraji cesty) a na rovnom a pevnom podklade. Žiadna vykládka na ploché strechy, v garážach alebo nad predmetmi. Žiadna vykládka pod vedeniami alebo inými prekážkami v okruhu pôsobnosti žeriava/vysokozdvižného vozíka. Za prípustnosť a zaistenie miesta, najmä na verejných cestách, je zodpovedný koncový zákazník. V tomto prípade musia byť k dispozícii potrebné povolenia. Pri zabezpečovaní príjazdových ciest a cesty určenej na vykládku nesmú existovať žiadne obmedzenia týkajúce sa hmotnosti nákladného vozidla alebo všeobecný zákaz jazdy nákladných vozidiel. Prístupová cesta musí byť dostatočne spevnená a možná. Dbajte na možnosť otáčania, resp. prejazdu. Pri vykládke musí byť zaručená možnosť prejazdu iných účastníkov cestnej premávky. Ak hrozí nebezpečenstvo ohrozenia zdravia vodiča motorového vozidla alebo iných účastníkov cestnej premávky, resp. nebezpečenstvo poškodenia predmetov, môže vodič motorového vozidla odmietnuť dodanie.

4. Neuskutočňujú sa dodávky na ostrovy.

Údaje o termíne dodania v okamihu zaevidovania zákazky definujú len predbežné dodanie (zadanie pevných termínov nie je zásadne možné). Prepravca oznámi dodanie telefonicky niekoľko dní predtým.

Pri online objednaní výrobku koncový zákazník súhlasí s vyššie uvedenými dodacími podmienkami. Pri nesplnení môžu vzniknúť náklady, ktoré musí znášať príjemca.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kvalita povrchu:S povlakom
Druh:Dosky
Farebný odtieň:Béžový
Materiál:Betón
Hrúbka:5 cm
Šírka:40 cm
Hĺbka:40 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:18,4 kg
Výška:5,0 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore