13.12.2018 15:33
Moja predajňa
Bratislava
Hodoninska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Terasová dlažba z kameniny Streetline grafit 60 cm x 60 cm, 2 ks

Č.výr. 1189984
  • Pre vonkajšiu oblasť
  • Žiadna absorpcia vody a nečistôt
  • Trieda protišmykovosti R11
Informácie o výrobku
21,98 EUR
30,53 € / m2

Cena vr. DPH 20%

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

155 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1189984

Terasová dlažba z kameniny Streetline sa ideálne hodí na dláždenie terás a chodníkov. Je vhodná aj na voľné ukladanie na trávu. Terasová dlažba Streetline sa mimoriadne ľahko čistí, je odolná voči mrazu a má protišmykový povrch. Vďaka jej nízkej hmotnosti je ukladanie a preprava bezproblémová a jednoduchá. Terasová dlažba Streetline je dostupná v krémovom, sivom alebo grafitovom farebnom odtieni. S touto atraktívnou terasovou doskou vytvoríte individuálne prostredie.

Obsah balenia: 2 kusy

Prečo terasovú dlažbu z kameniny?
Terasová dlažba z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne hodnotné a odolné voči poveternostným vplyvom. Vďaka tejto výrobe môžete vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a odpudzujúce nečistoty so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj vysoká protišmykovosť. Vďaka odolnosti proti UV žiareniu sa farby uchovajú na dlhé obdobie a protišmykový efekt zabezpečí pevné stabilné státie aj pri vlhkosti.

Ošetrovanie pre kameninové dlažby
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dlažby a postará sa o ošetrovaný vzhľad. Na tento účel by sa mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a baktériami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie k pokládke
Dlažba sa dá vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnej malte, voľnom podloží z kamennej drviny alebo systémoch dvojitých podláh. S vhodnými škárovými krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 mm - 5 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Dosky
Materiál:
Jemná kamenina
Hrúbka:
2 cm
Šírka:
60 cm
Hĺbka:
60 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
33,1 kg
Výška:
2,0 cm
Šírka:
60,0 cm
Dĺžka:
60,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore