Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terasová doska jemná kamenina Lava Stone, 2 ks 60 cm x 60 cm x 2 cm

Č.výr. 1319870

  • Obsah balíka: 0,72 m2
  • Formát: 60 cm x 60 cm
  • Mrazuvzdornosť a protišmykový povrch R10, oder: trieda 4
  • Hrúbka materiálu: 2 cm
Informácie o výrobku
21,59 EUR
29,99 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1319870

Terasová doska Lava z kameniny sa ideálne hodí na dláždenie terás a chodníkov. Je vhodná aj na voľné ukladanie na trávu. Terasová doska Lava sa mimoriadne ľahko čistí, je odolná voči mrazu a má protišmykový povrch. Nízka hmotnosť zaručuje jednoduché a bezproblémové ukladanie, ako aj prepravu. Týmito atraktívnymi terasovými doskami si vytvoríte individuálnu atmosféru.


Prečo terasová dlažba z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne kvalitné a odolné proti poveternostným vplyvom. Vďaka tomuto vyhotoveniu môžete vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a nečistotám so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj intenzívny protišmykový efekt.
Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí stabilitu aj pri vlhkosti.

Ošetrovanie kameninových dosiek
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o ošetrený vzhľad. Na tento účel by ste mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie ku kladeniu
Kameninové dosky sa dajú vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnu maltu, voľné podložie z kamennej drviny alebo na systémy dvojitých podláh. Vhodnými škárovými krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dosky
Farebný odtieň:Svetlý
Materiál:Jemná kamenina
Hrúbka:2 cm
Šírka:60 cm
Hĺbka:60 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,4 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:60,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore