Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terasová doska z jemnej kameniny Tuscany Stone béžová 60 cm x 60 cm x 2 cm, 2 ks

Č.výr. 1719426

  • Obsah balenia: 0,72 m2
  • Formát: 60 cm x 60 cm
  • Mrazuvzdornosť, protišmykový efekt R11
  • Hrúbka: 2 cm
Informácie o výrobku
14,39 EUR
19,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

149 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1719426

Rektifikovaná jemná kamenina Tuscany Stone béžovej farby s klasickým vzhľadom prírodného kameňa sa ideálne hodí na individuálne dláždenie terás a chodníkov. Či ako terasová dlažba na terasových pätkách, resp. na terčoch na položenie dosiek, klasicky nalepená alebo voľne položená na tráve, piesku alebo štrkovom lôžku - táto dlažba vám umožní neobmedzenú tvorivú voľnosť. Najlepšie kvalitatívne kritériá, ako sú mrazuvzdornosť, odolnosť proti UV žiareniu a vysoký protišmykový efekt robia z tejto terasovej dosky všestranne použiteľný dekoračný prvok pre váš domov.

Prečo terasová dlažba z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne vysokokvalitné a odolné proti poveternostným vplyvom. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj intenzívny protišmykový efekt.
Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí stabilitu aj pri vlhkosti.

Ošetrovanie kameninových dosiek
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o ošetrený vzhľad. Na tento účel by ste mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom so špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie ku kladeniu
Kameninové dosky sa dajú vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnu maltu, voľné podložie z kamennej drviny alebo na systémy dvojitých podláh. Vhodnými škárovacími krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,9 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:60,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore