Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terasová doska z kameniny Cotto Cemento sivá 60 cm x 60 cm

Č.výr. 1314210

  • Obsah balenia: 0,36 m2
  • Formát: 60 cm x 60 cm
  • Mrazuvzdornosť a protišmykový povrch R11
  • Hrúbka: 2 cm
Informácie o výrobku
10,79 EUR
29,98 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1314210

Terasová doska Cotto Cemento z kameniny sa ideálne hodí na kreatívne dláždenie terás a chodníkov. Vyznačuje sa všestrannými možnosťami použitia a najvyššou kvalitou.

Moderný a tvarovo pekný dizajn
Terasová doska vás očarí moderným, svetlým dizajnom v sivej farbe. Má nadčasové vyžarovanie a umožňuje vám individuálne, ako aj elegantné dláždenie. Štvorcový formát 60 cm x 60 cm vytvára celkový harmonický obraz a zabezpečuje šarmantnú a príjemnú atmosféru.

Výhody materiálu
Kvalitná kamenina vám poskytuje mimoriadne robustnú terasovú a chodníkovú dlažbu odolnú proti poveternostným vplyvom. Silný protišmykový efekt a ochrana proti mrazu pritom zaručujú bezpečnú chôdzu po dlažbe za každého počasia. Povrch je navyše glazovaný a umožňuje jednoduché čistenie a údržbu. Vysoká odolnosť proti oderu a absolútna odolnosť proti UV žiareniu výhody optimálne dopĺňajú.

Všestranné možnosti použitia
Terasová doska Cotto Cemento je vhodná na položenie v interiéri a exteriéri. Individuálne dláždenie sa pritom môže realizovať na terasových pätkách, resp. na terčoch na položenie dosiek, klasicky na podklad s lepidlom alebo s drenážnou maltou, ako aj voľne na štrkovom lôžku, piesku alebo tráve. Vďaka tomu máte neobmedzenú tvorivú voľnosť a vytvoríte jedinečné akcenty pre váš domov.

Prečo terasová dlažba z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne vysokokvalitné a odolné proti poveternostným vplyvom. Vďaka tomuto vyhotoveniu je možné vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a nečistotám so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj veľmi dobrý protišmykový efekt. Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí stabilitu aj v prípade vlhkosti.

Ošetrovanie pre kameninové dosky
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o zachovaný vzhľad. Na tento účel by ste mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie k pokládke
Kameninové dosky sa dajú vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnu maltu, voľné podložie z kamennej drviny alebo na systémy dvojitých podláh. Vhodnými škárovými krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kvalita povrchu:Glazovaný
Druh:Jemná kamenina
Farebný odtieň:Sivý
Materiál:Jemná kamenina
Hrúbka:2 cm
Šírka:60 cm
Hĺbka:60 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,5 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:59,5 cm
Dĺžka:59,5 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore