4.6.2020 2:46


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Terasová doska z kameniny Streetline 90 cm x 60 cm krémová

Č.výr. 1181825
  • Pre exteriér
  • Žiadna absorpcia vody a nečistôt
  • Trieda protišmykovosti R11
Informácie o výrobku

Farba:

 
20,51 EUR
37,98 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1181825

Terasová doska z kameniny Streetline sa ideálne hodí na dláždenie terás a chodníkov. Je vhodná aj na voľné ukladanie na trávu. Terasová doska Streetline sa mimoriadne ľahko čistí, je odolná voči mrazu a má protišmykový povrch. Vďaka jej nízkej hmotnosti sú ukladanie a preprava bezproblémová a jednoduchá. Terasová doska Streetline je dostupná v krémovom, sivom alebo grafitovom farebnom odtieni. Týmito atraktívnymi terasovými doskami si vytvoríte individuálnu atmosféru.

Prečo terasová dlažba z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne vysokokvalitné a odolné proti poveternostným vplyvom. Vďaka tomuto vyhotoveniu je možné vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a nečistotám so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj vysoká protišmykovosť. Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí pevné stabilné státie aj v prípade vlhkosti.

Ošetrovanie pre kameninové dosky:
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o ošetrený vzhľad. Na tento účel by sa mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie k pokládke:
Dosky je možné vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnej malte, voľnom podloží z kamennej drviny alebo systémoch dvojitých podláh. Rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm sa docieli vhodnými škárovými krížikmi.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dosky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:24,8 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:90,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore