Terasová doska z kameniny Timberwood Natural 120 cm x 30 cm x 2 cm

Č.výr. 1258425

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Terasové a chodníkové dlaždice

Popis výrobku

Č.výr. 1258425

Terasová doska z kameniny Timberwood Natural sa ideálne hodí na dláždenie terás a chodníkov. Získa si vás mimoriadne ľahkým čistením, mrazuvzdornosťou a protišmykovým povrchom. S týmito atraktívnymi terasovými doskami vytvoríte individuálne prostredie.

Obsah balenia: 2 kusy

Prečo terasovú dosku z kameniny?
Terasové dosky z kameniny sú vďaka pevne zlisovanému materiálu mimoriadne vysokokvalitné a odolné voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomuto vyhotoveniu je možné vytvoriť povrchy odolné proti poškriabaniu a nečistotám so vzhľadom dreva, betónu alebo prírodného kameňa. Dve ďalšie výhody materiálu sú vysoká odolnosť proti UV žiareniu, ako aj vysoká protišmykovosť. Vďaka odolnosti proti UV žiareniu zostávajú farby zachované po dlhú dobu a protišmykový efekt zabezpečí stabilitu aj v prípade vlhkosti

Ošetrovanie pre kameninové dosky
Pravidelné čistenie podporuje trvanlivosť kameninovej dosky a postará sa o zachovaný vzhľad. Na tento účel by sa mali použiť čističe bez obsahu tenzidov. Ak je to potrebné, napríklad pri znečistení machom a riasami, môžete ich vyčistiť vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie k pokládke
Dosky sa dajú vďaka nízkej hmotnosti ľahko položiť a sú vhodné na pokládku na drenážnej malte, voľnom podloží z kamennej drviny alebo systémoch dvojitých podláh. Vhodnými škárovými krížikmi ako pomôckou sa docieli rovnomerný vzhľad škár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kvalita povrchu:Glazovaný
Druh:Dosky
Farebný odtieň:Pieskovo béžový
Materiál:Jemná kamenina
Hrúbka:2 cm
Šírka:30 cm
Hĺbka:120 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:18,6 kg
Výška:2,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:120,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore