Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terasová doska z prírodného kameňa Lima 30 cm x 60 cm x 2,5 cm čierna

Č.výr. 1258391

  • Materiál: kremenná bridlica s vysokým podielom vápenca
  • Kalibrovaný výrobok
Informácie o výrobku
8,79 EUR
48,84 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

81 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1258391

Prírodný kameň, ktorý sa vynikajúco hodí na dláždenie chodníkov, záhrad a terás. Je z kremennej bridlice s vysokým podielom vápenca. Doska je kalibrovaná a nielen mrazuvzdorná, ale aj mimoriadne odolná.

Prečo podlaha na terasu z dosiek z prírodného kameňa?
Dosky z prírodného kameňa vás očaria svojím vysokokvalitným vzhľadom a dlhou životnosťou. Z prírodného kameňa vznikne robustná podlaha terasy nenáročná na ošetrovanie s prírodným vzhľadom.

Ošetrovanie dosiek z prírodného kameňa:
Pravidelné čistenie vodou a metlou stačí na udržanie dlhej životnosti dosiek. Znečistenia spôsobené machom a riasami najlepšie vyčistíte vysokotlakovým čističom a špeciálnym kefovým nadstavcom.

Upozornenie pre pokládku:
Ako perfektný podklad na pokládku dosiek z prírodného kameňa sa odporúča betónový základ alebo úložné prvky pre dosky. Ideálny podklad pre terasu z prírodného kameňa ponúka alternatívne aj štrk s vyrovnávacím násypom. Na pokládku polygonálnych dosiek (dosky s lámanými hranami) by si mal aj skúsený remeselník naplánovať väčší časový rámec. Pravouhlé alebo štvorcové dosky z prírodného kameňa sa ukladajú jednoduchšie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dosky
Farebný odtieň:Čierny
Materiál:Prírodný kameň
Hrúbka:2,5 cm
Šírka:60 cm
Hĺbka:30 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,3 kg
Výška:2,5 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:60,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore