GS Terrassen Ochranná páska na ochranu dreva 30 m x 87 mm
Číslo výrobku 1693902Opis výrobku
Číslo výrobku 1693902
GS Terrassen páska na ochranu dreva je inovatívna, univerzálna PE penová lepiaca páska, ktorá chráni drevené nosníky pred vlhkosťou, UV žiarením a nečistotami. Vďaka tomu dôjde k výraznému a trvalému poklesu vlhkosti dreva. Vďaka samolepiacemu kotúču je zaručená jednoduchá montáž. Skrutky sa dajú jednoducho naskrutkovať zhora cez pásku na ochranu dreva.
Informácie o výrobcovi
GS Terrassen Montagesysteme
Grille 44b
32423 Minden
t.borrmann@terrassen-montagesysteme.de
4260422232618
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | PVC sendvičový panel |
| Druh: | Príslušenstvo |
| Hrúbka: | 0,2 cm |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 420 g |
| Výška: | 2 mm |
| Šírka: | 8,7 cm |
| Hĺbka: | 3,00 m |







