Konštrukčný hranol douglaska prírodný 2000 x 45 x 70 mm
Číslo výrobku 2955508Opis výrobku
Číslo výrobku 2955508
Konštrukčný hranol vhodný na výstavbu spodných konštrukcií terás. Hranol je z dreva douglaska, ktoré je veľmi odolné a nepotrebuje ďalšie ošetrenie. Douglaska odoláva napadnutiu hubami a hmyzom, vďaka obsiahnutým prírodným látkam. Pre väčšiu odolnosť sa odporúča zabrániť priamemu kontaktu dreva so zemou.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868800039,4021452274036
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Neošetrované |
| Materiál: | Duglaska |
| Druh: | Spodná konštrukcia |
| Hrúbka: | 4,5 cm |
| Farba: | Prírodná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,20 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!





