Konštrukčný hranol ihličnaté drevo, Mediterran, 200 x 4,5 x 7 cm
Číslo výrobku 1691989Opis výrobku
Číslo výrobku 1691989
Konštrukčný hranol je určený na stavbu terás a balkónov, ploty, zásteny, drevené koncepty a ďalšie. Hranol je vyrobený z ihličnatého dreva v odtieni Mediterran, ktoré je vhodné na použitie do interiéru aj exteriéru.
Certifikácia PEFC
PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. PEFC prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečuje v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4021452038812,4000868810885
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Impregnované |
| Materiál: | Drevo z ihličnanov |
| Druh: | Spodná konštrukcia |
| Hrúbka: | 4,5 cm |
| Farba: | Stredomorská |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,65 kg |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šírka: | 2,00 m |
| Hĺbka: | 7,0 cm |





