30.5.2020 9:46


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Podlahová doska ryhovaná impregnovaná 14,4 cm x 2,7 cm x 300 cm hnedá

Č.výr. 5177506
 • Špeciálna impregnácia borovice plus hnedá farba
 • Elegantne ryhovaná
 • Príjemná pri chôdzi na boso
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

8,99 EUR
20,81 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

262 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5177506

Impregnovaná podlahová doska v borovicovom prevedení v hnedej farbe je na oboch stranách rôzne ryhovaná. To spôsobuje, že vyzerá veľmi elegantne a je príjemná pri chôdzi na boso. Špeciálna impregnácia borovice plus hnedá farba má nielen povrchový efekt, ktorý zabezpečuje odpudzovanie vody, ale aj hlboko prenikne do dreva a chráni ho pred drevokaznými hubami a hmyzom, ako aj pôvodcami mäkkej hniloby. Tip na montáž: Pri upevňovaní drevenej konštrukcie dávajte pozor, aby hlavy skrutiek boli v jednej rovine s povrchom a neboli zapustené. Tak sa hlavách skrutiek nebude môcť zhromažďovať voda.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Podlaha
Materiál:Ihličnatá drevina
Hrúbka:2,7 cm
Šírka:14,4 cm
Dĺžka:300 cm
Farba:Hnedý
Opracovanie povrchu:Impregnované tlakom
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,5 kg
Výška:2,7 cm
Šírka:3,00 m
Dĺžka:14,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (2)

 1 od 5
 • 5(0)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(2)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
1

Ing. Martin Chovanec (11.4.2019)

Nespokojný zákazník 2

Fotky tých 4 dosiek z Hodonínskej mám tiež k dispozícii. Doma som zistil, že 1 z nich má diery po drevokaznom hmyze. Z takto napadnutého dreva by sa nemali vyrábať a už vôbec nie predávať dosky. Dosky ktoré nie sú impregnované proti vlhkosti a plesniam by ste nemali držať na daždi. Nemali by ste písať že sú príjemné na dotyk keďže sú často drsné a bosou nohou by som nikomu neodporúčal po nich chodiť. Nuž toto je moja dnešná skúsenosť z vašich obchodov. A ešte jedno odporučenie - lepšie osvetlite priestor pred skladom na Bajkalskej - v súčasnom prítmí zákazník ani nezbadá čo za kvalitu mu dávate. Odpovedzte mi len jedno - Vy by ste boli na mojom mieste s dnešným nákupom spokojný?

47 alebo

1

Ing. Martin Chovanec (11.4.2019)

Nespokojný zákazník

Dnes som sa pokusil kúpiť 4 ks 3 m dosiek na Bajkalskej, z nachystaných bola j1 rozstiepená, 2 prederavené hmyzom, ďalšia krivá ako šabľami všetky 4 chyteného plesňou. Fotky Vám môžem poslať. Privolaný pracovník mi oznámil že lepšie nemá a viac so mnou nedebatoval. Na stránke uvádzate na predajni máte 74 ks. Všetko je to takáto “kvalita”? Takze som ich hneď vrátil, s vrátením peňazí neboli problémy. Ako môžete predávať takéto nepodarky? Keďže tie 4 dosky potrebujem objednal som ich na Hodonínskej. Tieto boli aspoň rovné, tak som ich zobral. Všetky 4 však boli mokré a chytené plesňou, pracovník mi však vysvetlil že všetky sú mokré a chytené plesňou pretože ich držíte vonku na daždi a nie sú impregnované ani proti vode ani proti plesniam. O hladkosti povrchu okolo hrčí škoda hovoriť.

38 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore