Rettenmeier Terasová doska ryhovaná/rebrovaná, hnedá, 2000 x 27 x 144 mm
Číslo výrobku 5177043Opis výrobku
Číslo výrobku 5177043
Táto terasová doska je vyrobená z mäkkého borovicového dreva s talkovou impregnáciou v hnedej farbe. Terasové dosky majú mnohostranné využitie, sú ale predovšetkým vhodné na stavbu terás a balkónov. Špeciálna tlaková impregnácia preniká až do hĺbky dreva a chráni tak drevo pred drevokaznými hubami, hmyzom a pôvodcami mäkkej hniloby. Terasová doska je z jednej strany ryhovaná a z druhej strany rebrovaná, čo vyzerá veľmi elegantne, ale je tak príjemné aj pre chôdzu na boso.
Certifikácia PEFC
PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. PEFC prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečuje v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.
Upozorňujeme, že vzhľadom na povahu použitého prírodného materiálu (dreva) sa môžu dosky mierne líšiť od produktovej fotografie.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
5900886415293,4000868804297,4021452023283,5900454474240
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Tlakovo impregnované |
| Druh dreva: | Borovica |
| Materiál: | Drevo z ihličnanov |
| Druh: | Podlahové dosky |
| Hrúbka: | 2,7 cm |
| Farba: | Hnedá |
| Vhodné na podlahové kúrenie: | Nevhodné pre podlahové kúrenie |
| Izolácia kročajového zvuku: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Prevedenie: | Doska |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 14,6 cm |
| Hĺbka: | 2,7 cm |








