Terasová doska hobľovaná/hladká, douglaska, 250 x 2,8 x 14,5 cm
Číslo výrobku 1164110Opis výrobku
Číslo výrobku 1164110
Terasová doska je vyrobená z dreva douglaska, ktorá je odolná, dlhotrvajúca a ľahko spracovateľná. Douglaska odoláva napadnutiu hubami a hmyzom, vďaka obsahu prírodných látok.
Certifikácia PEFC
PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. PEFC prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečuje v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868833839
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Neošetrované |
| Druh dreva: | Duglaska |
| Materiál: | Duglaska |
| Druh: | Podlahové dosky |
| Hrúbka: | 2,8 cm |
| Farba: | Prírodná |
| Vhodné na podlahové kúrenie: | Nevhodné pre podlahové kúrenie |
| Izolácia kročajového zvuku: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Prevedenie: | Doska |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 3 - Stredne odolné |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,1 kg |
| Výška: | 2,50 m |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |











