Terasová doska ryh./hladké, kvalita B/C borovica 250 x 2,8 x 14,5 cm
Číslo výrobku 2735769Opis výrobku
Číslo výrobku 2735769
Terasová doska kvality B/C je vhodným stavebným materiálom pre vonkajšie stavby, pri ktorých je preferovaná pevnosť, stálosť a odolnosť dreva pred vizuálnou stránkou materiálu. Terasová doska je vhodná na stavbu terás, balkónov, ciest, plotov, kompostov a ďalších. Drevo je z jednej strany ryhované a z druhej hladké. Drevo je technicky vysušené na vlhkosť 17-23%. Vďaka prirodzenému rastu, majú dosky svoje charakteristické vlastnosti, ako hrče a trhlinky.
Certifikácia PEFC
PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. PEFC prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečuje v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868808509
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Neošetrované |
| Druh dreva: | Borovica |
| Materiál: | Tvrdé drevo |
| Druh: | Podlahové dosky |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Hrúbka: | 2,8 cm |
| Farba: | Prírodná |
| Prevedenie: | Doska |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,1 kg |
| Výška: | 2,8 cm |
| Šírka: | 2,50 m |
| Hĺbka: | 14,5 cm |





