Terasová doska ryhovaná/čiastočne ryhovaná ihličnaté drevo zelená 28x145x2000 mm
Číslo výrobku 5177068Opis výrobku
Číslo výrobku 5177068
Terasová doska ryhovaná/čiastočne ryhovaná z tlakovo impregnovaného ihličnatého dreva, zelená
Táto terasová doska je vyrobená z prírodného PEFC certifikovaného ihličnatého dreva a opatrená tlakovým impregnačným náterom v zelenej farbe. Impregnačný náter je bez ťažkých kovov a dodáva doske vysokú odolnosť. Doska je tak vysoko silná, odolná voči poveternostným vplyvom, dodatočne odolná voči UV žiareniu a málo náchylná na praskanie a trhanie. Doska je z jednej strany ryhovaná a z druhej strany čiastočne ryhovaná, môžete si teda vybrať akú stranu použijete. Drážkovanie dodáva doske nielen dekoratívny vzhľad, ale vďaka tejto úprave má dosku aj protišmykové vlastnosti a je príjemná pri chôdzi na boso.
Táto terasová doska je ideálna pre použitie na terasách, balkónoch, záhradách, cestách, obrubách, plotoch a ďalších. Je ľahko spracovateľné.
Vlastnosti
- Ihličnaté drevo s tlakovou impregnáciou
- Impregnačný náter bez ťažkých kovov v zelenej farbe
- Z jednej strany ryhovanej, z druhej strany čiastočne ryhovanej
- Vysoko silné a odolné, odolné voči poveternostným vplyvom a dodatočne UV odolné
- Dekoratívny vzhľad
- Nízka náchylnosť na praskanie a trhanie
- Jednoduché na prácu
- Protišmykové
- Certifikácia PEFC
- Made in Germany
Certifikácia PEFC
PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. Jedným z hlavných cieľov certifikácie lesov systémom PEFC je zachovanie lesov a ich rozširovanie, aby sme my aj generácie budúce, mohli využívať environmentálne, sociálne a ekonomické prínosy, ktoré lesy ponúkajú so zachovaním zodpovedného prístupu k lesným ekosystémom a rešpektu k prírode.
PEFC prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečuje v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.
Informácie o výrobcovi
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868809599,5900886415316,4021452490214,5900454474103
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Opracovanie povrchu: | Tlakovo impregnované |
| Druh dreva: | Borovica |
| Materiál: | Drevo z ihličnanov |
| Druh: | Podlahové dosky |
| Hrúbka: | 2,8 cm |
| Farba: | Zelená |
| Vhodné na podlahové kúrenie: | Nevhodné pre podlahové kúrenie |
| Izolácia kročajového zvuku: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Prevedenie: | Doska |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,87 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!
















