Spax Terasová skrutka s válc. hlavou T-Star plus T25, oceľ A2, 5 x 50 mm, 230 ks
Číslo výrobku 2223899Opis výrobku
Číslo výrobku 2223899
Skrutky s valcovou hlavou Spax a pohonom T-Star plus je možné ľahko zapustiť do dreva a vďaka malému priemeru hlavy umožňujú takmer neviditeľné spojenie. Tieto skrutky sú obzvlášť obľúbené v drevostavbách alebo terasových aplikáciách. Vďaka materiálu z nerezovej ocele A2 sú ideálne na exteriérové použitie. Nie sú ale odolné voči morskej vode a kyselinám.
Pohon T-Star plus
Špeciálny pohon skrutiek T-Star plus v tvare šesťcípej hviezdy, v porovnaní s menej presnými typmi, ako je Philips je mnohonásobne väčší a bity T-Star vždy perfektne sedia. Pohon T-Star plus sa vyznačuje veľmi dobrým prenosom sily, zabraňuje nepríjemnému vykĺznutiu bitov z hlavy skrutky a umožňuje ľahkú a extrémne rýchlu prácu.
Hrot CUT
Hrot CUT umožňuje skrutkovanie bez predvŕtania v závislosti od typu dreva. To je dosiahnuté špeciálnym hrotom. Štvorcová hrana vytláča vlákna dreva a zaisťuje rýchle uchopenie. To účinne zabraňuje spájaniu materiálu a znižuje skrutkovací moment. Pre tvrdé drevo odporúčame použiť skrutky s hrotom 4CUT.
Nerezová oceľ A2
Skratka A2 pre naše skrutky z nerezovej ocele pochádza z oceľovej zliatiny. Zliatina (Austentin) sa skladá zo zmesi železa, uhlíka, prvkov chrómu, niklu a molybdénu. Číslo 2 označuje akosť zliatiny tj obsah chrómu a niklu. Nerezové skrutky z ocele A2 ponúkajú vysokú úroveň ochrany proti korózii a strednú pevnosť, ale ich odolnosť voči morskej vode a kyselinám je nízka. S našimi skrutkami z nerezovej ocele A2 ste pripravení na takmer všetky stavebné projekty mimo pobrežia.
Informácie o výrobcovi
SPAX International GmbH & Co. KG
Kölner Straße 71-77
58256 Ennepetal
info@spax.com
4003530191077
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Hlava valca |
| Povrch: | Odolný voči korózii |
| Pohon: | Spax T-Star plus |
| Obsah balenia: | 230 ks |
| Vytvrdené: | Netvrdené |
| Priemer závitu (mm): | 5,0 mm |
| Dĺžka závitu (mm): | 22 mm |
| Priemer hlavy (mm): | 7,0 mm |
| Materiál skrutiek: | Nehrdzavejúca oceľ A2 |
| Kvalita materiálu skrutiek: | Iné |
| Tvar hrotu skrutiek: | Iné |
| Podložka: | Bez podložky |
| Typ závitu: | Čiastočný závit |
| Dĺžka: | 50 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,21 kg |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šírka: | 15,6 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |







