Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Precision Start Termostatická sprchová batéria, DN 15

Č.výr. 5152111

  • EcoJoy technológia
  • CoolTouch prevedenie
  • SafeStop tlačidlo
  • StarLight chrómový povrch
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5152111

Grohe Precision Start termostatická sprchová batéria ponúka perfektnú kontrolu nad vašou sprchou. Obsahuje technológiu GROHE EcoJoy pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok, ovládanie prietoku s úsporným tlačidlom a individuálne nastaviteľnou úspornou zarážkou. GROHE SafeStop bezpečnostné tlačidlo umožňuje obmedzenie maximálne nastaviteľnej teploty na 38 °C. Vďaka GROHE Starlight chrómovanému povrchu je batéria extrémne odolná voči poškodeniu, napríklad pri čistení. Batérie dalej obsahuje integrovaný uzáver zmiešanej vody, integrované spätné klapky, zachytávač nečistôt. Štandardný výstup sprchy DN 15 v dolnej časti batérie. Doporučený minimálny tlak vody 1,0 bar.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Šetrenie vodou:Áno
Druh:Sprcha
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,10 kg
Výška:7,5 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:38,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore