Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Tangit Tesniaca páska Fix It 3 m

Č.výr. 1961648

  • Odoláva tlaku do 4 bar
  • Odolná voči UV žiareniu
  • Odolná voči teplotám od -50 °C až + 260 °C
Informácie o výrobku
8,29 EUR
2,77 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

36 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1961648

Tangit Fix it je tesniaca páska na báze silikónu pre dočasné utesnenie, vhodná na opravy a utesnenie trubiek, kohútikov, hadíc a potrubí v dielni, v aute, na lodi, na záhrade. Tiež vhodná pre izoláciu elektriny. Použiteľná aj na vlhké podklady.

Postup:
Odstráňte 5-10 cm ochrannej fólie, upevnite palcom koniec pásky k opravovanému predmetu a pod silným ťahom navíjajte. Podľa typu aplikácie naneste niekoľko vrstiev na seba (napr. u opravy trubiek) alebo z 2/3 sa prekrývajúce vrstvy (tam kde nie je tlak - napr. pri izolácii, pre vytvorenie ochranného plášťa). Pásku odstrihnite a voľný koniec zafixujte.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:29 g
Výška:16,5 cm
Šírka:9,7 cm
Dĺžka:3,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore