Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mix tillandsií

Č.výr. 5037213

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Tilandsie a bromélie

Popis výrobku

Č.výr. 5037213

Mix rôznych obľúbených odrôd tillandsie, ako napríklad Tillandsia "Juncea", Tillandsia "Capitata", Tillandsia "Multiflora", Tillandsia "Abdita", Tillandsia "Harissi", Tillandsia "Melanocrater", Tillandsia "Caput Medusa", Tillandsia "Bailey", Tillandsia "Butzil", Tillandsia "Magnusiana", Tillandsia "Ionantha" a Tillandsia "Ionantha červená". Tillandsia pochádza pôvodne z Južnej a Strednej Ameriky a jej blízkym príbuzným je ananás. Tillandsia uprednostňuje vysokú vlhkosť vzduchu a svetlé, teplé miesta. Žijú z vysokej vlhkosti vzduchu, pretože ich šupinkovité listy absorbujú vlhkosť. Tillandsiu postriekajte dažďovou vodou buď každé 2 až 3 dni, alebo alternatívne 1 x týždenne sprejom na tillandsie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Umiestnenie:Polotieň
Aktuálna výška rastliny:20 - 30 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore