Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Súprava splachovacia se STOP tlačidlom 10 mm (3/8")

Č.výr. 2521441

  • Pre keramické splachovacie nádržky
  • Pre výmenu alebo náhradu
Informácie o výrobku
21,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 2521441

Plastový závit dĺžka 38 mm. Zabudované sitko pre zachytenie nečistôt. Plynulé uzavretie bez rázov. Nastaviteľná výška vodnej hladiny. Malá citlivosť na rozdiel tlaku vo vodovodnom rádu. Konštrukcia umožňuje nastavenie optimálnej výšky ventilu podľa výšky nádržky. Vypúšťací mechanizmus START / STOP. Clona pre nastavenie množstva vypúšťanej vody. Možnosť nastavenia tlačidla mimo osu ventilu. Tlačidlo START / STOP pochrómované. Rozsah nastavenia výšky 310 mm - 405 mm. Funkčné požiadavky trieda I. Akustická skupina II <30 dB.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:630 g
Výška:23,0 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore