Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Tmel na dřevo borovice 250 g

Č.výr. 4154084

  • Brousitelný
  • Velmi dobrá přilnavost na dřevo a savé materiály
  • Ředitelný a čistitelný vodou
Informácie o výrobku
1,79 EUR
7,16 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4154084

Soudal tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento - třískových a ostatních savých podkladů, lokální opravy a tmelení děr, prasklin a nerovností, zarovnávání stykových spár v lištových a deskových spojích, vyrovnávání ploch pod nátěry emailem. Velmi dobře přilne na dřevo a ostatní savé materiály, po vytvrzení je objemově stálý a snadno brousitelný. Pro exteriérové aplikace nutno opatřit nátěrem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Interiér & Exteriér
Farba:Borovica

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore