Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terrasan Hnojivo pre trávniky dlhodobé 3kg

Č.výr. 4274130

  • Dlhodobý účinok
  • Zaisťuje hustú mačinu
  • Posilňuje trávnik
Informácie o výrobku

Prevedenie:

7,79 EUR
2,60 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4274130

NPK hnojivo 14,8 - 5 - 5,5 (+ 2MgO) s dlhodobým účinkom. Špeciálne hnojivo zostavené presne podľa potrieb trávnikov so všetkými hlavnými živinami pre zdravý a krásny trávnik.
Hnojivo pôsobí jednou časťou svojho dusíka okamžite po aplikácii a zaručuje rýchle zazelenanie trávnika. Navyše obsiahnutý záložný dusík sa pomocou aktivity pôdnych baktérií pozvoľna premieňa na rastlinami stráviteľnú formu. Takto je pre trávnik dostupný po niekoľko týždňov a týmto spôsobom zaručuje dlhodobý účinok.
Hnojivo je navyše obohatené o horčík a železo pre svieži vzhľad a sýtozelenú farbu trávnika a pre zamedzenie výskytu machu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,00 kg
Výška:27,2 cm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:7,3 cm

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore