Burg Wächter Nábytkový trezor FAVOR S3 E 20 x 31 x 20 cm
Číslo výrobku 5179973Opis výrobku
Číslo výrobku 5179973
Trezor dosahuje plnú funkciu ochrany za podmienok ukotvenia k pevnej časti budovy. Na správnu inštaláciu použite predvŕtané diery, ktoré sa nachádzajú na dne alebo v zadnej časti steny trezora.
Informácie o výrobcovi
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482357804
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Zámok: | Elektronický |
| Druh: | Elektrický nábytkový trezor |
| Upevnenie: | Na stenu alebo podlahu |
| Hrúbka steny (mm): | 1 mm |
| Príprava na zabezpečenie proti vlámaniu: | Bez zariadenia |
| Núdzové blokovanie: | S núdzovým blokovaním |
| Hĺbka vonkajšia (cm): | 20,0 cm |
| Uhol otvárania dverí (°): | 90 ° |
| Smer otvárania dverí: | Nedá sa vymeniť na pravej strane |
| Vnútorná hĺbka: | 14 cm |
| Počet kľúčov: | 2 ks |
| Tvar rukovätí: | Gombík |
| Počet skrutiek: | 2 |
| Šírka vonkajšia (cm): | 31,0 cm |
| Šírka vnútorná (cm): | 30,5 cm |
| Výška vonkajšia (cm): | 20,0 cm |
| Výška vnútorná (cm): | 19,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,60 kg |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 31,0 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |









