Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardinia Duo X jazdec biely, 25 ks

Č.výr. 1190107

  • Hodí sa na vnútorné drážky a kanáliky koľajničiek so 4 a 6 mm
  • Hlava, otočná o 90 stupňov
  • Jednoduchá montáž
Informácie o výrobku
3,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1190107

Gardinia Duo X jazdec sa vďaka svojej otočnej hlave hodí na záclonové koľajnice a záclonové tyče s vnútornou drážkou alebo kanálikom koľajničky 4 a 6 mm. Presvedčivo zaujme svojou jednoduchou manipuláciou. Jednoduché vloženie jazdca do záclonovej koľajničky alebo na záclonovú tyč je možné v akejkoľvek pozícii. Otočením o 90 stupňov sa jazdec zafixuje. Jazdec je vyrobený z plastu, takže je ľahký a stabilný. Vďaka svojmu nenápadnému bielemu dizajnu sa hodí na zavesenie ľahkých záclon a závesov. Súčasťou balenia je 25 jazdcov vrátane háčikov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Príslušenstvo
Prevedenie:4 a 6 dráh
Farba:Biely
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1 g
Výška:2,6 cm
Šírka:1,7 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore