Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bestway Čerpadlo s pieskovou filtráciou 3 407 l/h (1 000 gal./hod.)

Č.výr. 1275270

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Údržba, čistenie a príslušenstvo

Popis výrobku

Č.výr. 1275270

K najdôležitejším súčastiam čistého bazéna patrí Bestway čerpadlo s pieskovou filtráciou. Aktivuje cirkuláciu vody v bazéne, filtruje ju a čistí. Kapacita čerpadla je 3 407 l/h, 0,000946 m3/s (1 000 gal./hod.). Preto sa hodí na čistenie bazénov s kapacitou 1 100 l - 27 200 l. Skladá sa z antikoróznej filtrovacej nádrže. Ventil so šiestimi polohami umožňuje jednoduché ovládanie filtra.

Zásobník a predradený filter na optimálne čistenie
Integrovaný zásobník ChemConnect uvoľňuje chlór rovnomerne a zabezpečuje stabilný obsah chlóru. Väčšie častice, ako sú listy, vlasy a nečistoty, sa zachytia pomocou sitového koša predradeného filtra. Chráni aj obežné koleso čerpadla, čo predlžuje životnosť a zabezpečuje hladkú funkciu zariadenia na pieskovú filtráciu. Čerpadlo je kompatibilné s ventilmi 3,8 cm (1,5"). Horná prírubová svorka umožňuje otočenie o 360° na rýchlu a jednoduchú inštaláciu.
Čerpadlo s pieskovou filtráciou pracuje s pieskami s bežnými vlastnosťami. Potrebný kremičitý piesok s veľkosťou #20 (0,45 mm - 0,85 mm, cca 9 kg) je dostupný samostatne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Čistenie jazierka
Použitie:Multifunkčný prostriedok
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,3 kg
Výška:39,0 cm
Šírka:55,5 cm
Dĺžka:58,0 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore