Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Piesková filtrácia 11 355 l/h 3000 gal

Č.výr. 1431436

  • Jednoduché čistenie vody v bazénoch
  • Prietok vody 3000 gal
  • Vrátane pieskovej filtračnej sady a dávkovača Chem-Connect
Informácie o výrobku
264,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1431436

Piesková filtrácia umožní jednoduché čistenie vody vo Vašom bazéne. Prietok vody čerpadlom je 11 355 l/h. Integrovaný prietok vody systémom bazéna je 8327 l/h. Piesková filtrácia je ideálna pre bazény o kapacite 1 100 - 66 600 litrov. Filtrácia je určená na použitie spoločne s cca 20 kg kremičitého piesku, č. 20, 0,45 0,85 mm. Pieskový filter má trvanlivú nádrž, ktorá je odolná voči korózii. Šesťpolohový ventil umožňuje jednoduchú reguláciu filtra. Vstavaný časovač umožňuje nastaviť automatický pracovný interval. Konštrukcia vrchnej prírubovej spony umožňuje otočenie o 360° pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Piesková filtrácia má dobre čitateľný tlakomer. Piesková filtrácia je kompatibilná s ventilmi 3,2 cm, je možné pripojiť k ventilom 3,8 cm.
Piesková filtrácia je dodávaná vrátane pieskovej filtračnej sady a dávkovača Chem-ConnectTM, ktorý udržuje vodu v bazéne čistú a zdravotne nezávadnú. Dávkovač zaisťuje stabilnú hladinu chlóru potrebnú pre riadnu chemickú rovnováhu. Pred filtrom sa nachádza košové sitko, ktoré zachytáva väčšie častice ako listy, vlasy a rôzne nečistoty. Chráni obežné koleso čerpadla a životnosť čerpadla v záujme bezproblémovej trvalej prevádzky. Pre väčšie pohodlie sa tento výrobok dodáva už vopred zostavený.

Rozmery pieskovej filtrácie: 39 cm x 55 cm x 57 cm.
Piesok nie je súčasťou dodávky

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore