Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Piesková filtrácia 3028 l/h 800 gal

Č.výr. 1431410

  • Jednoduché čistenie vody v bazénoch
  • Prietok vody 3028 l/h
  • Vrátane pieskovej filtračnej sady a dávkovača Chem-Connect
Informácie o výrobku
107,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

14 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1431410

Piesková filtrácia umožní jednoduché čistenie vody vo Vašom bazéne. Prietok vody čerpadlom je 3028 l/h. Integrovaný prietok vody systémom bazéna je 2271 l/h. Piesková filtrácia je ideálna pre bazény s kapacitou 1100 - 18 100 litrov. Filtrácia je určená na použitie spoločne s cca 8,5 kg kremičitého piesku, č. 20, 0,45 0,85 mm. Pieskový filter má trvanlivú nádrž, ktorá je odolná voči korózii. Šesťpolohový ventil umožňuje jednoduchú reguláciu filtra. Vrchná prírubová spona umožňuje otočenie o 360° pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Piesková filtrácia má dobre čitateľný tlakomer. Pre tento výrobok sa odporúča použiť hadicu o priemere 3,2 cm so závitom o riadnej veľkosti.
Piesková filtrácia je dodávaná vrátane pieskovej filtračnej sady a dávkovača Chem-ConnectTM, ktorý udržuje vodu v bazéne čistú a zdravotne nezávadnú. Dávkovač zaisťuje stabilnú hladinu chlóru potrebnú pre riadnu chemickú rovnováhu. Súčasťou je aj sitko pre oddelenie listov a podobných väčších nečistôt. Pre väčšie pohodlie sa tento výrobok dodáva už vopred zostavený.

Rozmery pieskovej filtrácie: priemer 30,6 cm a výška 70,3 cm.
Piesok nie je súčasťou dodávky

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Čistenie jazierka
Použitie:Čistenie

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore