Konštrukčný uholník biely práškový nástrek 120 mm x 80 mm x 35 mm
Číslo výrobku 3968872Opis výrobku
Číslo výrobku 3968872
Konštrukčný uholník sa hodí pre všetky ľahké drevené konštrukcie. Oceľ má biely práškový nástrek. Rozmery sú 120 mm x 80 mm x 35 mm. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927149
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Spojky do dreva |
| Vyhotovenie: | Uholníková spojka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Biela s práškovou povrchovou úpravou |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 182 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |





