Oporný uholník biely práškovaný nástrek 100 mm x 160 mm x 40 mm
Číslo výrobku 3969359Opis výrobku
Číslo výrobku 3969359
Oporný uholník sa hodí pre všetky ľahké drevené konštrukcie pri domácom majstrovaní a v domácnosti. Je vyrobený z ocele s bielym práškovým nástrekom a má rozmery 100 mm x 160 mm x 40 mm. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927972
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Spojky do dreva |
| Vyhotovenie: | Uholníková spojka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Biela s práškovou povrchovou úpravou |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 108 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 4,0 cm |







