Plochá spojka pozinkovaná 170 mm x 30 mm
Číslo výrobku 3968146Opis výrobku
Číslo výrobku 3968146
Pozinkovaná plochá spojka je vhodná na upevnenie a fixáciu nábytku v interiéri aj exteriéri. Vďaka pozinkovaniu je oceľ chránená pred koróziou. Je pravouhlá a má rozmery 170 mm x 30 mm. Plochá spojka má veľké otvory na zaručenie dodatočného zabezpečenia skrutkového spoja.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921246
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Spojky do dreva |
| Vyhotovenie: | Plochá spojka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 3 mm |





