Rohová spojka pozinkovaná biela 150 mm x 150 mm x 35 mm
Číslo výrobku 3967288Opis výrobku
Číslo výrobku 3967288
Rohová spojka je vhodná na spájanie a zosilnenie rohov. Je vyrobená z bielej pozinkovanej ocele, odolná proti poveternostným vplyvom a môže sa použiť aj v exteriéri. Rozmery rohovej spojky sú 150 mm x 150 mm x 35 mm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921185
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vyhotovenie: | Uholníková spojka |
| Povrch: | Biela pozinkovaná |
| Materiál: | Oceľ |
| Typ výrobku: | Uholník |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 109 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 15,0 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |





