Rohový uholník plochý pozinkovaný 120 mm x 120 mm x 18 mm
Číslo výrobku 3969235Opis výrobku
Číslo výrobku 3969235
Plochý rohový uholník je vhodný pre ľahké drevené spoje cez roh. Je z ocele, ktorá je pozinkovaná, a teda chránená proti korózii. Má rozmery 120 mm x 120 mm x 18 mm. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921079
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Spojky do dreva |
| Vyhotovenie: | Uholníková spojka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 58 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 1,8 cm |





