Spojovací uholník pozinkovaný 60 mm x 60 mm x 60 mm
Číslo výrobku 3968799Opis výrobku
Číslo výrobku 3968799
Spojovací uholník sa dá použiť ako rohový spoj ľahkých drevených konštrukcií. Vďaka pozinkovanej oceli je odolný voči vplyvom počasia. Spojovací uholník má rozmery 60 mm x 60 mm x 60 mm. Montáž sa vykonáva zoskrutkovaním.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874926081
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Spojky do dreva |
| Vyhotovenie: | Uholníková spojka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 122 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |





