Schöner Wohnen Umelá kožušina Tender, biela, 80 x 150 cm
Číslo výrobku 2162493Opis výrobku
Číslo výrobku 2162493
Schöner Wohnen umelá kožušina Tender očarí zamatovo mäkkým povrchom a láka k dotyku. Je univerzálne použiteľná a všade upúta pozornosť, ako koberec na podlahe alebo ako doplnok na stoličke. Vyberte si zo širokého výberu decentných farieb a rôznych veľkostí vhodnú umelú kožušinu podľa vlastného vkusu. Kožušina je antistatická, vhodná pre podlahové kúrenie a je možné ju celkom jednoducho prať na 30 °C.
Technické parametre:
- Materiál: 100% polyester
- Spôsob výroby: strojovo tkaná
- Gramáž: cca 900 g/m2
- Celková výška/hrúbka: cca 26 mm
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629169768
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motív: | Iné |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasov asi: | 26 mm |
| Zloženie materiálu: | 100 % polyester |
| Spôsob výroby: | Utkané strojom |
| Protišmykový: | Nie protišmykové |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,08 kg |
| Výška: | 2,6 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 150,0 cm |









