Umelá kožušina Blush Bordeaux 140 cm x 80 cm
Číslo výrobku 1688647Opis výrobku
Číslo výrobku 1688647
Táto umelá kožušina z kolekcie Blush Bordeaux vnesie elegantný akcent do zariadenia a môže sa použiť ako štýlová interiérová dekorácia do obývačky, spálne a hosťovskej izby. Aj do miestností s podlahovým kúrením. Na jej výrobu sa používa 100 % polyester. Koberec s vysokým vlasom sa vyznačuje jednoduchým udržiavaním. Vďaka svojmu mäkkému vlasu zabezpečuje komfortný pocit pri chôdzi. Behúň vás presvedčí moderným dizajnom a je navrhnutý v burgundskej červenej. Má dĺžku 140 cm pri šírke 80 cm.
Blush Bordeaux - trendová kolekcia v štýle boudoir
Náš štýl glam vzájomne kombinuje jemné odtiene Blush s elegantnými červenými akcentmi, zamatovými textíliami a mäkkými splývavými látkami. Elegantné akcenty v zlatej farbe dopĺňajú štýl art déco a vytvárajú luxusný vzhľad. Kovové, lesklé a trblietavé prvky vytvoria žiarivé akcenty vo vašom príbytku. Ozdobte si váš domov v štýle glam ušľachtilými materiálmi a doplnkami.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871383962
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motív: | Tón v tóne |
| Štýl: | Moderný |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasov asi: | 2 mm |
| Základný materiál: | Syntetické vlákna |
| Zloženie materiálu: | 100 % polyester |
| Spôsob výroby: | Vyrobené strojom |
| Protišmykový: | Nie protišmykové |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,80 kg |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 140,0 cm |











