MICA Umelá rastlina konvalinka krémová 95 cm
Číslo výrobku 2770097Opis výrobku
Číslo výrobku 2770097
Spoločnosť MICA Decorations ponúka širokú škálu dekorácií, ktoré premenia váš interiér aj záhradu, ako sú napríklad kvetináče, vázy, podnosy, umelé rastliny a ďalšie. Prináša vám všestranné a inovatívne predmety vyrobené z prekvapivých a príťažlivých materiálov. Vzhľadom na ručnú výrobu a prírodný charakter mnohých produktov nie sú žiadne dve položky totožné. To zaisťuje autentický charakter, kde drobné rozdiely nie sú nedokonalosťou, ale jedinečnosťou. MICA Decorations kombinuje a inšpiruje, možnosti sú nekonečné!
Informácie o výrobcovi
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983582844
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Farba kvetu: | Krémová |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Výška (cm): | 95 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Priemer (cm): | 8 cm |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Násada: | Neohybné |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 g |
| Výška: | 74,0 cm |
| Šírka: | 116,0 cm |
| Hĺbka: | 19,0 cm |



